Svatební vějíře

Nic neocení svatební hosté víc, než když myslíte na jejich pohodlí během vašeho dne. Pokud plánujete svatbu v létě mohou vám s tím pomoci praktické a zároveň elegantní svatební vějíře. Během horkých letních dnů, které v posledních letech rozhodně nejsou vyjímkou, je vaši hosté určitě uvítají a na svatebních fotografiích udělají parádu.

Ať už zvolíte bílou klasiku nebo ladění do barvy vaší svatby, díky personalizovanému gravírování jsou vějíře další praktickou vychytávkou z naší nabídky, která coby originální drobnost pro svatebčany dotáhne vaší svatbu k dokonalosti.

A pokud zrovna vaší vysněnou barvu nemáme v nabídce, napište nám, rádi se ji pro vás pokusíme zajistit.

Na vějíř můžeme vygravírovat jakýkoliv text v jakémkoliv fontu. Na tom vašem tak může být například:

  • datum svatby
  • společné příjmení novomanželů
  • křestní jména novomanželů
  • piktogram srdce nebo jiný drobný obrázek (např. Jelen u manželů Jelenových, umíme použít i vaše svatební loga)
  • libovolná kombinace výše uvedeného
  • a v podstatě cokoliv dalšího 🙂

Volba fontu je plně na vás, vyrat si můžete vybrat ze standardní nabídky níže, ale je možné sladit font s vašimi svatebními tiskovinami, navíc nemusíte znát ani jejich název – stačí nám zaslat náhled a sami pro vás dohledáme stejný font.

Jak na to?

Na e-mail soseycz@gmail.com nebo v kontaktním formuláři níže nám pošlete poptávku s požadovaným designem – ideálně text a vybraný font, případně piktogram. Nejprve vytvoříme vzorek vámi vybrané kombinace a pošleme vám jeho grafický náhled / fotografii k odsouhlasení. Pro následnou závaznou objednávku a její úhradu prosím využijte náš e-shop.